Firma Gardenica zajmuje się produkcją nowoczesnych wyrobów ogrodowych z drewna na rynek krajowy i zagraniczny. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która dba o to aby regularnie rozszerzać swoją ofertę. Naszym celem jest zagwarantowanie wysokiej jakości asortymentu i usług aby zaspokoić wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Obserwując powrót do tego co proste i naturalne oferujemy Państwu produkty wyposażenia ogrodu wykonane z wysokiej jakości wyselekcjonowanego drewna sosnowego, a na zamówienie także z innych. W naszej ofercie znajdą Państwo proste a zarazem funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Nie trzymamy się wyznaczonych szablonów architektury ogrodowej dostępnej na naszym rynku. Staramy się aby nasze wyroby były oryginalne i nowoczesne tworząc innowacyjny kierunek w tej dziedzinie. Oferujemy powrót ekologicznego surowca w nowoczesnej odsłonie.

Realizujemy zamówienia według standardowych projektów a także według indywidualnych projektów klienta. Dysponujemy odpowiednim transportem a także odpowiednim sprzętem do realizacji projektów. Wyróżniamy się starannością i pasją do tworzenia pięknej i niepowtarzalnej przestrzeni w ogrodzie. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Mapa, dane kontaktowe