Gardenica Home

Skrzynie do przechowywania
Sprawdzą się jako niezwykły element wystroju dziecięcego królestwa i mogą służyć do przechowywania zabawek, maskotek czy dziecięcych książeczek. Znajdą również zastosowanie w salonie do przechowywania koca, poduch i innych drobiazgów. W sypialni do przechowywania poduszek i narzut a w łazience jako zamykany kosz na bieliznę. (zobacz)

Pufy – skrzynie tapicerowane
Znajdą zastosowanie w pokoju dziecięcym jako siedzisko i schowek na zabawki. W przedpokoju bardzo przydatne siedzisko przy zakładaniu butów i jednocześnie schowek na obuwie. Sprawdzą się w salonie jako dodatkowe miejsce przy stoliku kawowym a w schowku można przechowywać gazety lub inne drobne przedmioty. Nieocenione w sypialni do przechowywania poduszek czy narzuty na łóżko natomiast w łazience do przechowywania prania i siedzisko przydatne po kąpieli. (zobacz)

Szafki na buty z siedziskiem
Idealne do przedpokoju lub wiatrołapu – wygodne siedzisko a pod nim dwie półki na obuwie. Można również wykorzystać w pokoju dziecięcym jako siedzisko a półki będą dodatkowym miejscem na zabawki. (zobacz)

Ławeczki z siedziskiem tapicerowanym
Bardzo praktyczne w każdym wnętrzu ze względu na możliwość dopasowania odpowiedniej wersji do swoich potrzeb. Dostępne w wersji z jedną lub dwiema półkami a także w wersji z oparciem. Idealne do przedpokoju – wygodne siedzisko a pod nim półka na obuwie. Znajdą zastosowanie również w pokoju dziecięcym, salonie czy sypialni jako siedzisko i dodatkowe miejsce do przechowywania. (zobacz)

Wieszaki
Idealny element wyposażenia każdego przedpokoju, wiatrołapu czy korytarza. Nasz produkt łączy niebanalne, nowoczesne wzornictwo oraz walory praktyczne. Dostępne w wersji Niskiem lub wysokiej a także z półką na czapki i szaliki. Nasze wieszaki w połączeniu z pufą, ławeczką czy szafką na obuwie stworzy idealny pod względem wizualnym i praktycznym komplet w każdym przedpokoju czy wiatrołapie. (zobacz)

Produkty na zamówienie
Jeżeli mają Państwo własny pomysł na produkt, jesteśmy otwarci na współpracę. Kompleksowo zajmiemy się realizacją Państwa koncepcji ponieważ oprócz produkcji seryjnej i wyrobów katalogowych, realizujemy zamówienia indywidualne i nietypowe takie jak regał na zabawki lub obuwie, obudowę ekspresu do kawy.

Znajdź zdjęcia z naszymi realizacjami na facebooku Gardenica Architektura Ogrodowa oraz na facebooku Gardenica Home.