Zapraszamy do współpracy

  • Sklepy i centra ogrodnicze, składy budowlane, sklepy internetowe i firmy z branży ogrodniczej. Głównym celem naszej działalności jest zaopatrzenie takich punktów sprzedaży w produkty katalogowe.
  • Architektów i projektantów krajobrazu, firmy budowlane zajmujące się zielenią miejską oraz wszystkich, którzy chcą zastosować nasze produkty w swoich projektach. Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się urządzaniem prywatnych ogrodów oraz terenów zielonych w miejscach publicznych. Oprócz produkcji seryjnej. realizujemy także autorskie projekty architektów zieleni w zakresie drewnianej architektury.
  • Hotele, restauracje, ogrody restauracyjne oraz inne obiekty gastronomiczne planujące nowoczesną i estetyczną przestrzeń wokół swojego lokalu.
  • Firmy deweloperskie, wspólnoty mieszkaniowe, placówki oświaty oraz przedsiębiorstwa budowlane, które chętne byłyby zaopatrzyć się u nas w wyposażenie miejsc rekreacji np. donice i panele osłonowe na osiedla, altany oraz meble ogrodowe.
  • Klientów indywidualnych szukających nowoczesnych rozwiązań do swojej przydomowej przestrzeni. W przypadku zainteresowania naszymi produktami, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez email w celu ustalenia najbliższego punktu sprzedaży lub architekta współpracującego z nami.

Znajdź zdjęcia z naszymi realizacjami na facebooku Gardenica Architektura Ogrodowa oraz na facebooku Gardenica Home.